Sznurki Outlet to poprodukcyjny outlet najlepszej polskiej marki uniwersalnych sznurków bawełnianych do zaplatania makram i nie tylko.


Co to jest makrama?

 

Makrama – sztuka wiązania sznurków, bez użycia narzędzi. Sznurki zaplata się ręcznie. W średniowieczu stosowano tą metodę głównie do ozdoby królewskich szat, w późniejszych wiekach wykonywano również pokrycia na łoża, sofy, fotele. Technika ponownie zyskała na popularności w latach 70 XX. wieku. Pracując ze sznurkiem bawełnianym można wyplatać nieograniczoną liczbę akcesoriów.

 

Co można zrobić ze sznurka bawełnianego?

kwietniki
biżuterię
makramy ścienne
torebki
plecaki
abażury
serwetki na stół
podkładki pod kubek
kocyki
pluszaki

Makramowe dekoracje ocieplą każde wnętrze oraz dodadzą im indywidualnego charakteru. 

 

To nie koniec!

Z naszych nici możesz śmiało wykonywać kolorowe zabawki dla dziecka,

zabawki dla zwierząt w tym maty węchowe, gryzaki. Dlaczego? Dlatego, że wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla dzieci nawet poniżej lat trzech, ponieważ nie zawierają substancji szkodliwych w ilości negatywnie wpływającej na zdrowie człowieka, co potwierdza certyfikat OEKO-TEX, który posiadamy jako jedyni w Polsce na cały asortyment.

 

 

Jakie są nasze sznurki? Oto kilka zalet:

miłe w dotyku

ekologiczne

trwałe

niefarbowane

polskie

bezpieczne

biodegradowalne

 

Wady?

Szybko znikają :)

 

Wybierając nasze sznurki, masz pewność, że są ekologiczne i rodzime. Jesteśmy producentem, nie pośrednikiem, co sprawia, że dbałość o jakość naszych produktów jest na wysokim poziomie.

 

Ekologiczne sznurki bawełniane pozwolą Ci zrobić praktycznie wszystko. Hamak, leżak, kosz Mojżesza, ozdoby tematyczne i akcenty dekoracyjne na imprezy, niepowtarzalne zasłony, Eko-torby na zakupy, a może nawet lekką, modną latem odzież? Możesz bawić się kolorami i łączyć różne grubości i faktury.

Sznurki outlet utożsamiane są z trwałością oraz różnorodnością. Zaufały nam tysiące rękodzielników. Zajmujemy się produkcją wyłącznie z naturalnych surowców, ale również w ekologiczny sposób. Przędzę bawełnianą do produkcji sznurów bawełnianych pozyskujemy z recyklingu, kolory sznurków powstają bez farbowania, dzięki czemu nie zużywamy wody, a gotowe produkty są wolne od szkodliwych substancji.

 

Nasze artykuły produkujemy w Polsce, dzięki temu redukujemy emisję dwutlenku węgla. Barwy naszych sznurków inspirowane są naturą, która jest nam bardzo bliska. dlatego przy produkcji naszych sznurków nie cierpią żadne zwierzęta, Jedną z naszych misji jest dbanie o środowisko naturalne, dlatego niesamowitą wartością jest dla nas możliwość brania udziału w ponownym wykorzystywaniu bawełnianych włókien.

Cały zakupiony przez Ciebie produkt jest w 100% biodegradowalny. Korzystamy z papierowych tulejek, bawełny nadającej się do ponownego przetworzenia, a nasze etykiety są papierowe.

Sznurki plecione czy sznurki skręcone ? Wybierz swoje ulubione i ciesz się dobrą jakością w niskiej cenie.