Sznurki bawełniane


Sznurki bawełniane są bardzo uniwersalnym materiałem do pracy. Wykorzystasz je jako sznurki do wyplatania makram, do szydełkowania czy robienia na drutach. Wszystkie nasze produkty produkowane sa w Polsce z przędzy, która pochodzi z recyklingu.

 

OEKO-TEX? MAMY!

Ten niezależny system testowania i certyfikacji stosowany jest do materiałów włókienniczych i ich półproduktów na wszystkich etapach produkcji oraz dla gotowych wyrobów włókienniczych.

 

Produkty, którym przyznano ten znak jakości, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka oraz negatywny wpływ na środowisko m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Materiały bada się zarówno pod kątem braku toksycznych związków jak i limitów na obecność substancji dozwolonych.

 

Kupując nasze produkty masz gwarancję. że są one bezpieczne dla zdrowia, nawet dla dzieci i niemowląt do 3 roku życia.

Bawełniane sznurki plecione są idealnym materiałem do pracy dla osób zaczynających swoją przygodę z makramą, ponieważ łatwo można je rozplątać, żeby poprawić splot. W naszej ofercie znajdziesz sznurki o różnych grubościach:

 

Sznurki plecione typ S - 3mm - do mniejszych projektów, kwietników, zabawek, breloków, opasek, makram wiszących i innych mniejszych projektów

Sznurki plecione typ S - 5mm - po kwietników, torebek, makram ściennych, hamaków, huśtawek i innych ozdób

 

Sznurki plecione typ S -9mm - do koszyków, kocyków, dywaników, toreb, puf i innych. Polecane do większych projektów.

Jest 140 produktów.

Pokazano 1-12 z 140 pozycji

Aktywne filtry