Typ S


Podczas produkcji nie zawsze uda się uzyskać 100m w jednym ciągu. Ratujemy te sznurki, łącząc je supełkami do łącznej długości 100m. Motki mogą być więc w kawałkach (od 2 do maksymalnie 5 części). Tak powstaje nasz Typ S.

 

Dzięki temu procesowi otrzymujecie wspaniałej jakości sznurek do pracy i nic nie się marnuje.

Plotąc makramy i tak trzeba sznurki pociąć na mniejsze kawałki, prawda? 

 

Łączna długość wszystkich kawałków to 100m.

 

Dostępne grubości sznurków tej kategorii:

3mm - 100% bawełny, biodegradowalne, etykieta również.

5mm  - 100% bawełna, posiadaja bawełniany rdzeń. Nadają się do recyklingu, łącznie z papierową etykietą

9mm - Sznurek bawełniany do zadań specjalnych. Posiada bawełniany rdzeń, który zawiera poliestrowy wkład, co sprawia że jest sztywniejszy i mocniejszy.  


Sznurki splecione są z cienkich bawełnianych nici pozyskiwanych z recyklingowanych tekstyliów. W trosce o planetę, wykorzystujemy przędzę przy produkcji której nie wykorzystuje się wody ani barwiących środków chemicznych. Naturalnie nasze produkty posiadają certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo dla zdrowia, nawet dzieci do 3. roku życia. (Oeko-tex confidence in textiles standard 100 IW 00240W. Zbadane na substancje szkodliwe)

 

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną sznurków bawełnianych do wyplatania makram. Zrobisz z nich uchwyty na kwiaty doniczkowe, makramy ścienne, torebki i wiele innych.

 

 

Jesteśmy polską firmą. Nasze motki powstają i są wysyłane z Polski. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się sznurkami już za kilka dni!

Jest 143 produktów.

Pokazano 1-12 z 143 pozycji

Aktywne filtry